Základné informácie

Mestská televízia Trnava (MTT) je lokálna televízna stanica, ktorú nájdete v ponuke spoločností UPC Digital a UPC Analóg, Magio (Slovak Telecom), SWAN (MAX Multimedia), Orange a u prevádzkovateľa DVB-T vysielača v Trnave.

 

info o TV

 

Vďaka webovému sídlu www.mtt.sk a sociálnej sieti Facebook, či Instagram, ale aj vďaka najväčšej videoknižnici na internete You Tube, môžu spoznať dianie v meste a v jeho blízkom okolí priaznivci moderných médií nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia.

 

Mestská televízia Trnava dlhodobo patrí medzi najkvalitnejšie lokálne televízie. Svojim pracovníkom poskytuje odborné školenia, profesionálne konzultácie, účasť na vzdelávacích seminároch. Podporuje kreativitu, je otvorená myšlienkovým i technickým inováciám, drží krok s aktuálnymi domácimi i zahraničnými televíznymi trendmi. Je moderná, rýchla a dynamická.

 

Televízia má interaktívny slogan "Vstúpte do obrazu", ktorý deklaruje otvorenosť, informačnú pohostinnosť a vzájomný priestor, ktorý televízia v rámci mesta poskytuje.

 

Mestská televízia Trnava je členom spolku lokálnych televíznych staníc Slovenska LOToS a asociácie RegionTVnet.

Mestská televízia Trnava vysiela vlastné programy, ale preberá aj programy vyrobené členmi spolku LOToS a RegionTVnet.

 

Informovanie o spracovaní osobných údajov

Zodpovedná osoba:  

e-mail: zodpovednaosoba@somi.sk

telefón: +421484146759


Program vysielania

Tip na reportáž

Tip na reportáž