Ľudia - redaktori a moderátori

Katarína Hrdlovičová

Katarína Hrdlovičová

Narodená vo Vištuku, ale momentálne telom aj duchom viac Trnavčanka než Vištučanka. V MTT pôsobí od leta 2014. Vyštudovaná bakalárka histórie sa rada obzerá aj po iných ako len historických témach, zaujímajú ju reportáže z kultúrnej, politickej alebo akejkoľvek inej oblasti. Nadšená cestná cyklistka šliapajúca po nohách Petrovi Saganovi miluje tiež korčuľovanie, plávanie, jazdu na koni - celkovo športovanie. Rada si prečíta dobrú knihu či posedí v príjemnom prostredí s priateľmi.

Miloš Bučka

Miloš Bučka

Trnavčan, vyštudovaný ekonóm, no viac ako účtovníctvo ho bavila práca pred a za kamerou. V MTT začal pracovať hneď od jej začiatku v roku 1997 ako redaktor  a neskôr šéfredaktor spravodajstva. Po 7 rokoch vymenil televízne spravodajstvo krátko za rozhlasové v Rádiu NAJ, neskôr za "printy" vo vydavateľstve a grafickom štúdiu. Od r. 2003 má vlastné videoštúdio, kde si splnil sen, aby sa koníček stal prácou. Momentálne sa v MTT okrem práce redaktora a kameramana venuje najmä tomu, aby sa naše spravodajstvo neustále zlepšovalo. K jeho záľubám patrí skauting, vysokohorská turistika, gitara a dve malé dcérky.

Vanda Fraňová

Vanda Fraňová

Rodáčka z Trnavy. Vyštudovala PdF UK v Bratislave, odbor anglický jazyk a literatúra. V MTT pracuje od roku 2011 ako moderátorka spravodajstva. Popri tom sa venuje prekladaniu/tlmočeniu a moderuje počasie na TA3. Väčšinu voľného času trávi so svojou rodinou, rada číta, bicykluje a chodí do prírody.

Gabriela Hačková

Gabriela Hačková

Narodila sa v Trnave, vyštudovala Filozofickú fakultu UCM v Trnave. Od roku 2007 pracuje v MTT externe ako moderátorka Trnavského magazínu. Pracuje aj ako ekonómka. Má rada prírodu, cestovanie, šport, tanec, no najradšej sa venuje svojej rodine.

Simona Rákociová

Simona Rákociová

Narodila sa 25.06.1994 v Poprade a býva v malej dedinke pod Tatrami. Momentálne študuje masmediálnu komunikáciu na Fakulte masmediálnej komunikácie v Trnave a popri štúdiu pracuje ako redaktorka v MTT. V našom tíme je od mája tohto roku a medzi jej záľuby patrí tanec, korčuľovanie, turistika, snowboarding a v neposlednom rade aj účinkovanie v MTT. Baví ju práca s ľuďmi a deťmi, svoj voľný čas rada trávi s rodinou a priateľmi. Po ukončení štúdia by chcela preniesť získané poznatky do praxe a zároveň sa uplatniť vo vyštudovanom odbore.

Lukáš Pinček

Lukáš Pinček

Trnavčan telom i dušou, no hlavne prízvukom. Prvá otázka, na ktorú sa ho okolie pýta: Nemáš problém s trnavčinou pri svojej práci? Nemá, dokáže bez problémov prepínať z trnavčiny do slovenčiny. Vyštudoval Fakultu masmediálnej komunikácie UCM v Trnave. V Mestskej televízii Trnava pracuje od marca 2015 na pozícii moderátora Trnavského magazínu a Diskusného štúdia. Blízka mu je aj práca v rádiu, ktorej sa prioritne venuje. Počúvať ho môžete každý pracovný deň v rannej šou v treťom najpočúvanejšom komerčnom rádiu. Svoju prácu považuje zároveň za svoje hobby, okrem toho rád spí, chodí do posilňovne, venuje sa priateľke aj kamarátom.

Filip Myslík

Filip Myslík

Pochádza z Považskej Bystrice a študuje v Trnave, kde je študentom masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. V MTT pracuje od Novembra 2014 ako športový redaktor. Zaujíma ho najmä futbal, no venuje sa aj iným športom. Vo voľnom čase rád cestuje, počúva hudbu, spieva a športuje.

Petra Pačesová

Petra Pačesová

Rodáčka z Trnavy. Vyštudovala Fakultu masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. V Mestskej televízii Trnava pôsobí od februára 2015 na pozícii moderátorka/redaktorka. Vo voľnom čase rada športuje, trávi čas s priateľmi a chodí do prírody.

František Unger

František Unger

Rodený Trnavčan a verný Malému Rímu je až dodnes. Študuje na Fakulte zdravotníctva a sociálnej práce Trnavskej univerzity tretí ročník. V Mestskej televízii Trnava pracuje od júna 2014 ako športový redaktor. Práca v televízii ho zaujala a rád by v nej pokračoval aj v budúcnosti. Zaujíma sa hlavne o futbal, ktorý si sem-tam aj zahrá. Svoj voľný čas rád trávi so svojou priateľkou, vonku s kamarátmi a sledovaním športov.

Petra Krištofíková

Petra Krištofíková

Je rodenou a hrdou Trnavčankou, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie v meste, čo ju priviedlo k práci redaktorky. Okrem Európskych štúdií, ktoré študuje na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave, sa politickými témami rada zaoberá aj v spravodajstve Mestskej televízie, kde pracuje ako redaktorka od roku 2015. K jej záľubám patrí politika, história, umenie, cudzie jazyky a pečenie.

Martin Chynoranský

Martin Chynoranský

Rodený Trnavčan. V médiach pracuje od roku 2001. V súčasnosti pôsobí ako moderátor rádia VLNA, moderuje množstvo živých eventov. Jeho najväčšou laskou je psík Kubko. V MTT je moderátorom relácie Bezbúdovci o psíkoch z Trnavského útulku.

Anna Vojteková

Anna Vojteková

Jej profesijný život je s médiami spojený do roku 2003. Vyštudovala Fakultu masmediálnej komunikácie UCM v Trnave, pracovala vo viacerých lokálnych a celoplošných médiách. Po skončení aktívneho pôsobenia v tejto oblasti sa dnes venuje externej komunikácii v súkromnej firme. Prácu pre MTT si však ponechala - z lásky k televíznej žurnalistike a k Trnave. Pre MTT pripravuje relácie Mám Trnavu rád a Cesta okolo sveta.

Bianca Lehocká

Bianca Lehocká

Síce je rodáčka z malej dedinky pri Komárne, väčšinu času trávi v Trnave, kde študuje masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. Malý Rím sa stal jej veľkou srdcovkou, preto nevylučuje možnosť, že sa sem v blízkej budúcnosti prisťahuje natrvalo. V MTT pôsobí od jesene 2016. Medzi jej záľuby patrí korčuľovanie i tanec, ktorému sa aktívne venovala 10 rokov. Rada stráca pojem o čase pri dobrej knižke a vo svojom voľnom čase zabáva malých i veľkých ako animátorka. Skúsenosti nadobudnuté v našej televízii chce po skončení štúdia čo najefektívnejšie využiť v nasledujúcom zamestnaní.

Barbora Škulová

Barbora Škulová

Narodila som sa 09. 04. 1995 v Zlatých Moravciach a bývam v malej dedinke Hostie. Momentálne študujem na Fakulte masmediálnej komunikácie v Trnave a popri tom aktívne pracujem v médiách. Vo voľnom čase rada počúvam hudbu, trávim čas so svojimi priateľmi a blízkymi.Svoju prácu považujem aj ja svoje hobby.Práca redaktora bola vždy moja vysnívaná práca.Spoznala som tu veľa nových ľudí, ktorí mi dávajú cenné rady a posúvajú ma vpred. Ukecaná, priateľská, ochotná, usmievavá a milá- to som skrátka ja. MTT je pre mňa to naj!

Jana Tomagová

Jana Tomagová

Pochádza z malej dedinky Bukovina, ktorá je časťou mesta Nová Baňa. Hoci vyrastala na dedine, Trnava je pre ňu ako druhý domov. Študuje tu na univerzite sv. Cyrila a Metoda Masmediálnu komunikáciu.​Vo svojom voľnom čase rada číta, zabáva sa, cestuje a spoznáva nové miesta.Je hrdou fanúšičkou futbalového klubu Real Madrid, ktorý je jej najväčšou vášňou. Jej snom bolo stať sa redaktorkou a vďaka našej MTT sa jej sen stáva skutočnosťou.

Bianka Krejčíová

Bianka Krejčíová

Študuje na Fakulte masmediálnej komunikácie v Trnave. V MTT začala pôsobiť len nedávno, ale televízia sa hneď stala jej srdcovkou. Trnavu si veľmi obľúbila, i keď sa vždy rada vracia do Krupiny, kde vyrastala. Rada komunikuje s ľuďmi, trávi čas s priateľmi, spoznáva nové miesta, športuje a číta. Svoju budúcnosť spája s médiami.

Marek Kramara

Marek Kramara

Bytčan, ktorého do Trnavy zlákala vysoká škola. Po vyštudovaní Fakulty masmediálnej komunikácie na UCM v roku 2016 začal pracovať v Bratislave, ale bývať zostal v Trnave. V tom istom roku začal pracovať aj v MTT ako moderátor spravodajstva. Od roku 2017 moderuje Trnavský magazín a spolu s kolegami pripravuje Živé technológie. Rád číta všetko - od beletrie až po populárno-náučné knihy. Miluje film, čokoládu a pivo.


Program vysielania

Reklama

Tip na reportáž

Tip na reportáž