Ľudia - technický úsek

Matúš Pastor

Matúš Pastor

Rodák z Michaloviec, ktorého do Trnavy prilákala vysoká škola. Úspešne absolvoval štúdium na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM. Už odmalička sa zaujímal o aktivity, pri ktorých mohol zúžitkovať svoje kreatívne myslenie. Od kreslenia, písania poézie či prózy, až nakoniec objavil vášeň vo fotografii. Začiatkom leta 2018 rozšíril kolektív MTT a pridal sa medzi kameramanov. Rád sa učí novým veciam a jeho obľúbeným spevákom je Johnny Cash.

Simona Kičinová

Simona Bachratá

Narodila sa v Levoči, ale celý život prežila v Červeníku. V súčastnosti žije v Trnave, kam sa vrátila po absolvovaní vysokoškolského štúdia v Prahe. V MTT pracuje od roku 2014 ako kameramanka. Natáčanie nepovažuje len za prácu, ale hlavne za svoju záľubu. Voľný čas vypĺňa turistikou, sledovaním starých filmov, experimentovaním v kuchyni a svojimi najbližšími.

Pavol Matava

Pavol Matava

Pochádza spod Tatier z ďalekého Podolínca a v Trnave študuje masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda. Medzi jeho záľuby patrí najmä hudba, hra na rôzne hudobné nástroje, fotografovanie a kamera.

Patrícia Gabrišová

Patrícia Gabrišová

Rodená Trnavčanka, ktorá momentálne študuje na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM. Jej hobby je nakrúcanie a fotografovanie, vďaka čomu rozšírila kolektív kameramanov v Mestskej televízii Trnava. Práca za kamerou jej dáva možnosť zlepšovať sa, kreatívne rasť a neustále napredovať.

Radovan Kadlubiak

Radovan Kadlubiak

Rodený Trnavčan. Študoval na Strednej odbornej škole elektrotechnickej v Trnave - odbor Grafik digitálnych médií. Po "skúške dospelosti" sa namiesto vysokoškolského štúdia rozhodol pre "školu života". V MTT aktívne pôsobí od roku 2015 ako grafik a kameraman a od roku 2018 pracuje na tvorbe programu. Jeho najväčšou vášňou je tvorba videí a fotografovanie. Voľný čas venuje knihám a priateľom.


Program vysielania

Tip na reportáž

Tip na reportáž